Rezervace :

+420 499 629 251

Vrchlického 735

Dvůr Králové n.L.

FIREMNÍ VEČÍRKY NA KLÍČ

HLEDÁTE IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO VAŠÍ PÁRTY?

Plánujete firemní večírek nebo rodinnou oslavu?

Chystáte se na oslavu úspěšného roku s kolegy, nebo plánujete nezapomenutelný rodinný večírek? Kompletní cateringové služby od rautů přes obědy až po drobné občerstvení jsou připraveny učinit z každé akce nezapomenutelný zážitek. Ať už chcete oslavit ve velkém stylu nebo uspořádat intimní shledání, náš bowling i s barovou částí vás a vašich až 88 hostů pohostí v několika variantách úprav interiéru. Uzavřená restaurace pro větší skupiny, taneční parket, nebo projekce vašich firemních úspěchů – u nás je to možné.

POTŘEBUJETE POMOC S ORGANIZACÍ VEČÍRKU?

Profesionální catering na soukromé i firemní akce

Pro ty z vás, kteří dávají přednost osobnímu přístupu a dokonalé organizaci, je náš tým připraven. Využijte možnosti uzavření prostoru jen pro vaši skupinu, projekci úspěchů firmy na velkoplošných obrazovkách nebo nechte celý večer oživit hudbou a tancem na našem tanečním parketu. A proč nevyužít bowling jako neotřelou možnost týmové soutěže, která spojí vaše zaměstnance v přátelském duchu? Pro optimální plánování však doporučujeme neotálet a zajistit si ideální termín co nejdříve, jelikož konec roku je tradičně nejžádanější. A pokud váš rozvrh exploduje právě v předvánočním období, nabízíme vám atraktivní termíny i na začátku nového roku. S radostí s vámi probereme detaily vašeho večírku a zaručíme, že vše půjde jako na drátkách. Odejděte s pocitem, že tento rok byl opravdu něčím výjimečný.

PRO DOKONALOU ZÁBAVU JE TŘEBA SKVĚLÉ ZÁZEMÍ

Co u nás nejdete?

A přesně takové nabízí náš podnik! S čtyřmi profesionálními bowlingovými drahami, čtyřmi kulečníkovými stoly, šipkovým automatem a stolním fotbálkem je zaručeno, že každý návštěvník si najde tu správnou aktivitu pro radost a odreagování. Přijďte a přesvědčte se, že skvělá zábava začíná právě u nás!

0 x
Bowlingová dráha
0 x
Kulečníkový stůl
0 x
Stolní fotbálek
0 x
Šipkový automat

Zajistíme pro Vaší akci

Cateringové služby

Kompletní organizaci cateringu (rauty, obědy, drobné občerstvení atd.)

Technické zázemí

Zajištění technického zázemí, projekci a profesionální ozvučení vaší akce.

Společenský program

Realizaci společenského a sportovního programu dle potřeb vaší akce.

Živá hudba

Zajistíme živou hudbu, která podtrhne jedinečnou atmosféru vaší párty.

Diskotéka

Se zvukovou a světelnou technikou vytvoříme dokonalou taneční arénu.

DJ

Zajistíme DJ který dodá vaší oslavě správný rytmus a provede Vaše hosty večerem.